Praca sekretariatu

kontakt drogą telefoniczną 87 566-34-20 bądź mailową suwalki@zak.edu.pl

30.10.2020

Drodzy Słuchacze, w obliczu epidemii koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze oraz naszych pracowników sekretariat (Suwałki ul. Muzyczna 10) będzie obsługiwał Państwa drogą telefoniczną bądź mailową.

Kontakt z sekretariatem:

tel: 87 566-34-20

e-mail: suwalki@zak.edu.pl

W przypadku np. zapisów, odbiorów świadectw, itd. gdzie konieczna jest wizyta w sekretariacie proszę o wcześniejsze umawianie telefoniczne. Zapisy na ten semestr tylko do dnia jutrzejszego (do 2020-10-31 do godziny 16:00)

Z uwagą przyglądamy się sytuacji i monitorujemy ją na bieżąco. Wzmożone środki ostrożności mają na celu zmniejszenie możliwości eskalacji zakażeń. Prosimy Was o zrozumienie sytuacji oraz cierpliwość. Zachęcamy do śledzenia aktualności. Znajdziecie tu najnowsze wytyczne dotyczące pracy sekretariatów i funkcjonowania szkoły.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: