Harmonogram egzaminów zawodowych

Sesja CZERWIEC 2024

9.4.2024

Szanowni Słuchacze!

Poniżej zamieszczamy harmonogram egzaminów zawodowych sesji CZERWIEC 2024. Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu uzyskania informacji do jakiej grupy zostali Państwo przypisani.

Ponadto przypominamy, że egzamin ten  jest obowiązkowy i jest jednym z warunków ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa. Słuchacze, którzy nie przystąpią do egzaminu nie otrzymają świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej na danym kierunku.

Dla przypomnienia, poniżej zamieszczona zostaje informacja, które semestry poszczególnych kierunków powinny przystąpić do w/w egzaminów:

FORMUŁA 2019:

• Florysta 343203 (semestr II)

kwalifikacja ORG.01  Wykonywanie kompozycji florystycznych

• Technik bezpieczeństwa i higieny pracy 325509 (semestr III)

kwalifikacja BPO.01 Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy.

• Technik usług kosmetycznych 514207 (semestr IV)

kwalifikacja FRK.04 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych

• Technik administracji 334306 (semestr IV)

kwalifikacja EKA.01 Obsługa klienta w jednostkach administracji

• Opiekun medyczny 532102 (semestr III)

kwalifikacja MED.14 Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej

• Technik sterylizacji medycznej (semestr II)

kwalifikacja MED.12 Wykonywanie dekontaminacji sprzętu i wyrobów medycznych

Podstawą zdania egzaminu jest otrzymanie:

- z etapu pisemnego - co najmniej  50% punktów możliwych do uzyskania;

- z etapu praktycznego - co najmniej  75% punktów możliwych do uzyskania;

Po zdaniu egzaminu Okręgowa Komisja Egzaminacyjna wystawia świadectwo kwalifikacji oraz dyplom uprawniający do wykonywania zawodu (który jest ważny ze świadectwem ukończenia szkoły policealnej w danym zawodzie).

Jednym z warunków ukończenia szkoły jest złożenie deklaracji oraz przystąpienie do egzaminu zawodowego

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszonymi na stronie CKE: https://cke.gov.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-zawodowy-formula-2019/harmonogramy-komunikaty-i-informacje/

Słuchaczy powyższych grup prosimy o stawienie się minimum 30 minut przed egzaminem w lokalizacji przy ul. Lutostańskiego 31. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego / karty pobytu /paszportu oraz wymaganych przyborów egzaminacyjnych (szczegóły poniżej). Obowiązuje strój elegancki.

Obecność obowiązkowa!